Elektrik Çarpması Dokunmatik

Eğlence Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.4 MB
  • Version 3.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Avengers Games
Eğlenceye yeni bir soluk getiren 'elektrik çarpması' programı siz de mutlaka telefonuna indirip denemelisiniz.

  Eğlenceye yeni bir pencere açan 'elektrik çarpması' uygulamasını mutlaka denemelisiniz. Telefonunuza indireceğiniz bu uygulama pek çok ortamda eğlenmenize yarayacak. Elektrik çarpması programını telefonunuza indirdiğiniz zaman ekranınıza bu uygulamayı yerleştirin. Telefonunuzun ekranına dokunanın eline elektrik çarpsın. Bu uygulamayı pek çok tanıdığınıza denetin ve eğlencenin keyfini çıkarın. Şaka yapmak istediğiniz arkadaşlarınız için de harika olan bu uygulama ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ya da telefonunuza sizden başkası dokunmasın istiyorsanız da yine bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Daha pek çok alanda kullanabileceğiniz bu uygulamanın sınırlaması yok, tamamen sizin hayal gücünüze bağlı.

  Pek çok açıdan kullanılma olanağı olan bu programda ekranda yıldırım görüntüsünün olması da telefonunuzda bir farklılık yaratacaktır. Dokunduğunuzdaki etkisinin titreşimini,şiddetini de tamamen siz ayarlıyorsunuz. Bu özelliklerin yanında yıldırımın rengini de siz seçebiliyorsunuz. Pek çok renk seçeneği olan bu uygulama telefonunuza da pek çok özellik kazandırmış oluyor. Ekran görüntünüz artık daha orijinal olabilir. Bunun tercihi tamamen size ait.

  Bu birbirinden güzel ve değişik özelliklere sahip programa siz de ulaşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey indir butonuna basarak bu muhteşem programı telefonunuza indirmek. Hiç vakit kaybetmeyin programı indirin ve siz de bu harika özelliklere sahip olun. 

Daha Fazla Göster
Elektrik Çarpması Dokunmatik indir